tplname>novinthemet5ریموت کنترول تریگرMIOPS
تاریخ : 24 آذر 1396
زمان : 15:40:29
منوی کاربری

میهمان گرامی خوش آمدید

خوش آمدید عزیز

کنترل پنل

تنظیمات

پروفایل

خروج

موضوعات

نظر سنجی
 • علاقه مندی شما

عکس قدیمی بندرریگ
مطلب در مورد بندرریگ
آموزش عکاسی

مشاهده نتایج


آمار وبسایت
 • بازدید امروز : 2 بار
 • بازدید دیروز : 1 بار
 • بازدید ماه : 25 بار
 • بازدید کل : 708815 بار

 • 1 2 3 4
  آخرین ارسال های انجمن

   

  ریموت کنترول تریگرMIOPS

  MIOPS  High Speed Camera Trigger

  تریگر سرعت بالا دوربین MIOPS

  ریموت کنترول هوشمند MIOPS

  کنترول تریگر هوشمند MIOPS

   

   

  تریگر سرعت بالای عکاسی

   

  مایپس MIOPS شلیکی برای عکاسی فوق سریع

  MIOPS

  نگاه به مهارت های عکاسی خود را به یک سطح کاملا جدید

   

   

  MIOPS ارائه تمام ویژگی های مورد نیاز برای عکاسی با سرعت بالا در یک واحد فراهم می کند و ویژگی های پیشرفته از طریق یک یکپارچه سازی کل با پلت فرم هوشمند تلفن. این گرفتن عکس های خلاقانه بسیار آسان است که به شما این فرصت را به فاش مهارت های خود را با عکس های بزرگ دارند خواهد شد. MIOPS خواهد شد تجهیزات عکاسی مورد علاقه خود را.

  MIOPS است که برای اولین بار ماشه در بازار نیست، اما در حال رفتن به یکی از بهترین. شما می توانید MIOPS با تلفن هوشمند خود را از طریق بلوتوث کنترل کنید. شما می توانید با استفاده از تنظیمات اختصاصی نرم افزار تلفن هوشمند تنظیم و ارسال آنها به MIOPS با یک کلیک ساده بر روی phone.You خود را می توانید یا استفاده MIOPS برای توابع پایه مانند سرعت بالا و عکاسی رعد و برق، اما شما همچنین می توانید به او اجازه دهید انجام سناریوهای پیچیده مانند ترکیب حالت های مختلف در همان راه اندازی. اگر شما نمی خواهید به استفاده از یک تلفن هوشمند، شما همیشه می توانید با استفاده از دکمه MIOPS در هیئت مدیره و صفحه نمایش LCD رنگی را پیکربندی کنید. MIOPS یک سیستم عامل های ارتقا. آن را به ویژگی های جدید و ارتقاء باز رایگان برای طول عمر خواهد بود. شما قادر به شارژ MIOPS با هر شارژر USB خواهد بود. از آن خواهد شد وزن سبک، جمع و جور اندازه و سازگار با اکثر دوربین های DSLR.

   

  MIOPS مستقل، دستگاه عامل کوچک که می تواند دوربین یا فلاش باعث شده است. این سه سنسور مختلف؛ نور، صدا و لیزر. MIOPS با استفاده از این سنسور برای تشخیص وقایع خارجی از قبیل رعد و برق، آتش بازی، ظاهر بالون یا یک پرتو لیزر برش توسط یک مانع، فقط به نام چند. هنگامی که چنین رویداد شناسایی شده است، آن را باعث دوربین یا فلاش. MIOPS دارای یک پورت ورودی که در آن شما می توانید قلاب کردن سنسورهای خارجی است. شما می توانید برای مثال به قلاب تا یک سنسور فشار و با استفاده از فشار به عنوان یک رویداد تحریک. این ممکن است به برنامه MIOPS به طوری که آن را به یک عکس هر زمان کسی قدم بر روی حصیر درب خود را. شما فقط نیاز به یک سنسور فشار در زیر حصیر و اتصال آن به MIOPS. بسیاری از سنسورهای مختلف وجود دارد خارج وجود دارد و این بدان معنی است که شما باید گزینه نامحدود و همچنین برای نشان دادن خلاقیت خود را با MIOPS.

  MIOPS است بزرگتر از یک کارت اعتباری و تنها کمتر از یک اینچ ضخامت. این نیز وزن سبک و مصرف فضای بسیار کمی را در کیف دوربین خود را. این امر به ویژه مهم است اگر شما حمل تجهیزات سنگین دیگر خود را در کیسه خود را. MIOPS دارای یک صفحه نمایش LCD رنگی و آسان برای استفاده و رابط. شما می توانید دستگاه خود را با استفاده از دکمه در هیئت مدیره و صفحه نمایش پیکربندی کنید. این می شود حتی ساده تر اگر شما این کار را بیش از هوشمند تلفن خود را. MIOPS دارای قابلیت بلوتوث و با استفاده از تلفن هوشمند اختصاصی خود را شما می توانید MIOPS حتی بدون لمس کردن آن را پیکربندی کنید. همه از تنظیمات دستگاه نیز موجود است در نرم افزار هستند. در بالا از حالت پایه و تنظیمات، برنامه هوشمند تلفن ارائه می دهد ویژگی های دیگر مانند حالت آزادی کابل و حالت پردازش سناریو که در آن شما می توانید سناریوهای رویداد با استفاده از ترکیبی از سنسورهای مختلف را تعریف کنیم. شما می توانید به عنوان مثال ایجاد یک سناریو سفارشی مثل این: من می خواهم حالت صدا را به پس از غروب آفتاب فعال شود. شما پیکربندی این با استفاده از برنامه و سناریوی به MIOPS بیش از اتصال بلوتوث ارسال کرد. پس از آن، شما می توانید گوشی خود را و به دور، MIOPS خواهد شد مراقبت از بقیه است. این کار هوشمند تلفن نیاز به نزدیک به کار گیرند. شما می توانید سناریوهای در نرم افزار ذخیره و استفاده مجدد از آنها هر زمان که شما می خواهید. شما می توانید به سه سناریو را ذخیره می کند و هر یک از آنها می توانید در برابر دو پنج شرایط مختلف اندازه گیری شده توسط همه از سنسور تیک بزنید. MIOPS بلوتوث 4.0 سازگار است، پس از آن با انرژی کارآمد است، دارای پوشش بزرگ و سازگار با iOS و اندروید تلفن های هوشمند با بلوتوث 4.0 است.

  یک پورت mini-USB شده است به MIOPS اضافه شده و آن را در خدمت دو هدف مهم است. اول از همه، شما می توانید MIOPS خود را بیش از این اتصال USB شارژ کنید. شما همچنین می توانید یک شارژر USB سازگار و یا استفاده از شما حتی می توانید آن را شارژ در خودرو خود را فقط به عنوان شما را شارژ تلفن همراه خود را. باتری های قابل شارژ MIOPS برای روز گذشته، آن را دارای ویژگی صرفه جویی در انرژی، بنابراین شما لازم نیست که برای شارژ باتری خود اغلب. هدف دوم آن را در خدمت ارتقاء سیستم عامل است. MIOPS یک سیستم عامل ارتقا، به طوری که شما می توانید ویژگی های جدید با انتشار سیستم عامل جدید است. شما می توانید برای دانلود سیستم عامل های جدید و ارتقاء MIOPS خود را در عرض چند دقیقه خواهد بود.

  عکاسی با سرعت بالا گاهی اوقات می تواند روی حیله و تزویر. در برخی موارد، شما نیاز به راه اندازی واحد های فلش خود را، نه دوربین خود را. به منظور پوشش این، MIOPS دارای دو خروجی اختصاص داده شده، یکی برای دوربین و دیگری برای واحد های فلش است. شما می توانید آنها را به طور جداگانه و یا در همان زمان استفاده کنید. آنها الکتریکی از یکدیگر جدا هستند، بنابراین هیچ خطر اتصال کوتاه وجود دارد. همچنین، هر یک از خروجی جدا شده MIOPS از دوربین و یا فلش واحد خود را نوری. این به این معنی در واقع هیچ اتصال الکتریکی بین دوربین و MIOPS خود را در همه وجود دارد. یک سر کابل اتصال به کنترل از راه دور پورت شاتر دوربین خود را و به پایان می رسد دیگر می رود به MIOPS. کابل تعویض هستند، شما می توانید MIOPS خود را با دوربین های مختلف استفاده کنید. شما لازم نیست برای خرید یک واحد اضافی برای دوربین دوم خود را. MIOPS با بسیاری از می سازد عمده و مدل های سازگار است. شما فقط نیاز به کابل مناسب برای دوربین های دیگر خود را. رابط کاربری این اتصال کابل یک فیش استاندارد 2،5 میلی متر است. کابل گسترش معمولا در بازار در دسترس است اگر شما راه اندازی های مختلف در ذهن خود را که در آن دوربین به دور از MIOPS باقی بماند. همان نیز برای اتصال فلاش معتبر است. استفاده از این استاندارد اتصال 3،5 میلی متر. برخی از دوربین های DSLR یک پورت شاتر از راه دور ندارد، به جای این می توان آنها را با یک کنترل از راه دور مادون قرمز باعث شده است. اگر شما صاحب چنین دوربین، شما نیز پوشیده شده است. MIOPS می توانید دوربین خود را با اتصال مادون قرمز و همچنین آغاز کند.

   

  MIOPS ماشه دوربین با سرعت بالا با حالت های چند ترکیب در یک جعبه با تمام سنسورهای ساخته شده است. به منظور استفاده از حالت های موجود از MIOPS، شما نیاز به اضافه کردن هر چیز دیگری. همه چیز در حال حاضر در واحد و آماده استفاده است. سوئیچینگ بین حالت های مختلف تنها یک ماده از چند کلیک می باشد و آن را در ثانیه اتفاق می افتد. این اساسا شش حالت مختلف، اجازه دهید همه آنها را.

   

   

  LIGHTNING  رعد و برق

  حتی این حالت به نام رعد و برق، در واقع خیلی بیشتر در مورد آن وجود دارد. رعد و برق است تنها یکی از اتفاقاتی که MIOPS می توانید با سنسور نور آن را تشخیص دهد. هنگامی که حملات رعد و برق، MIOPS تشخیص در چند نانو ثانیه و باعث دوربین خود را. عملا هیچ تاخیر غیر از زمان تاخیر از دوربین وجود دارد. MIOPS خوبی به اندازه کافی سریع برای گرفتن پیچ و مهره که برای حدود 100 میلی ثانیه قابل مشاهده ماندن است. شما لازم نیست به نگه داشتن انگشت خود را بر روی دکمه شاتر بدون دانستن زمانی که آن را در حال رفتن به اعتصاب دوباره. MIOPS آن را شناسایی و آن کمک خواهد کرد که شما را از تصویر کامل است. شما می توانید حساسیت MIOPS در این حالت تنظیم کنید. اگر شما می خواهید را به تصرف بزرگترین پیچ و مهره تنها، شما می توانید آن را به حساسیت پایین تنظیم شده است. اگر شما آن را به حساسیت سطح بالا، آن حتی تشخیص کوچکترین حملات که معمولا توسط چشم انسان متوجه نشده است. آتش بازی یکی دیگر از رویداد بزرگ را به تصرف با استفاده از MIOPS است. ایده همین کار را با رعد و برق است. شما شاید می توانند با سایر رویدادهای نور با MIOPS دستگیر می شود، ما فقط به نام دو نفر از آنها.

   

  LASER  لیزر

   

  MIOPS می توانید پرتوهای لیزر و همچنین شناسایی و آنها را تشخیص بسیاری از حوادث امکان پذیر است. این ایده بسیار ساده است. اگر پرتو لیزر شکسته است، پس باید چیزی اتفاق افتاده باشد. و بیشتر از آن زمان چیزی اتفاق می افتد در میلی ثانیه است، اما این یک معامله بزرگ برای MIOPS است. پرتو لیزر بسیار نازک است، حتی یک قطره آب می تواند آن را بشکند. این است چگونه می MIOPS تشخیص دهد که قطره آب در حال سقوط و سپس آن را باعث دوربین در زمان مناسب است. این تقریبا غیر ممکن به انجام با رفلکس انسان است. حالت لیزری نیز می توانید استفاده برای تشخیص حضور انسان، حیوانات و یا هر چیزی بزرگتر از یک قطره آب. این به این معنی شما تقریبا هر چیزی را تشخیص دهد. یکی از رایج ترین استفاده می شود یک تله عکس. شما می دانید یک حیوان وحشی در منطقه است و شما می خواهید را به یک عکس از آن. شما می دانید که هرگز از آن خواهد شد به آینده، اما شما لازم نیست که. شما می توانید راه اندازی یک منبع لیزر و MIOPS به طوری که پرتو لیزر شکسته خواهد شد هنگامی که حیوان از طریق پیاده روی تیرها و MIOPS خواهد از دوربین در آن لحظه آغاز کند، و یا بهتر است گفت هر زمان که شما می خواهید آن را باعث شود. شما می توانید برخی از تاخیر به روند اضافه کنید. MIOPS همچنین می توانید دوربین خود را به یک دستگاه نظارت به نوبه خود. اگر مزاحم پرتو می شکند، MIOPS دوربین خود را آغاز کند و شما یک تصویر بر روی دریافت خواهید کرد امنیت دارند. آیا نگاهی به گلوله زیر!

   

   

   

   

  SOUND صدا

   

  هنگامی که آن را همه چیز در مورد عکاسی با سرعت بالا، حالت صدا حالت که در آن همه چیز جدی است. این حالت ضروری برای گرفتن عکس با سرعت بالا در یک محیط استودیو کنترل می شود. حتی MIOPS به اندازه کافی سریع برای گرفتن عکس از گلوله و یا فلش است، دوربین خود را که سریع نیست. میانگین دوربین DSLR دارای یک زمان تاخیر در حدود 50 میلی ثانیه است. این بیش از حد طولانی است اگر اشیاء خود را پرواز در چند میلی ثانیه. حالت صدای MIOPS فوت و فن. شما راه اندازی خود را آماده در یک اتاق کاملا تاریک و دوربین خود را به را به حالت لامپ. همانطور که کاملا تاریک است، دوربین خواهد هر چیزی را گرفتن. چیزی که لازم است؟ سبک. چه ارائه نور در یک اتاق تاریک؟ یک واحد فلش. به همین دلیل است MIOPS باعث فلاش خود را به جای دوربین خود را. میکروفون ساخته شده است در MIOPS این رویداد صدا را تشخیص داده و باعث واحد های فلش است. هنگامی که واحد فلش شلیک می شود، دوربین یک تک فریم فیلم برداری کنید. این است که چگونه شما می توانید زمان تاخیر دوربین از بین بردن و گرفتن یک عکس با سرعت بالا واقعی از جسم. پارامتر اصلی حالت صدا تاخیر است. تاخیر مدت زمان شروع از رویداد صدا تا اینکه شی پرواز می شود وجود دارد که در آن شما می خواهید آن را به است. با استفاده از نرم افزار و یا منوی دستگاه از MIOPS، شما می توانید هر گونه تاخیر بین 0 میلی ثانیه تا 999 میلی ثانیه تنظیم شده است. شما همچنین می توانید حساسیت حالت صدا را تنظیم کنید. این اجازه خواهد داد که شما را به نیشگون گرفتن و کشیدن راه اندازی خود را در هر خلاقیت خود را.

   

   

   

  TIMELAPSE  تایم لپس

   

  هنگامی که آن را MIOPS می آید، آن است که فقط سنسور است. در حالت مرور زمان، MIOPS هیچ سنسور استفاده نمی کند اما آن را از الکترونیک و نرم افزار سود برای گرفتن عکس های متوالی در یک دوره زمانی با اختلاف زمان مساوی بین هر یک از آنها. شما همچنین می توانید قرار گرفتن در معرض از عکس ها فقط در آرزوی خود را مشخص کنید. بعد از اینکه شما پارامترهای خود را تنظیم کرده اند، MIOPS خواهد شد مراقبت از بقیه است. شما می توانید تنظیم بر روی MIOPS خود را انجام دهید و یا شما همچنین می توانید نرم افزار گوشی های هوشمند برای پیکربندی MIOPS استفاده کنید. شما می توانید فاصله بین یک دوم و یک ساعت تنظیم شده است. به عنوان MIOPS دارای ویژگی های صرفه جویی در انرژی مانند عطف ال سی دی خاموش، شما می توانید برای عکاسی timelapse روز بدون شارژ شلیک کنید. اگر شما می توانید MIOPS با یک منبع قدرت خارجی عرضه، شما می توانید انتظار آن را به مدت چند ماه، بسته به ظرفیت منبع برق به طول انجامد. عکس گذر زمان باید با دقت بسیار بالا در نظر گرفته شود آن را به عنوان نشان می دهد جسم در حال حرکت و آنها را در یک مکان مختلف در هر عکس است. اگر اختلاف زمان بین هر فریم است سازگار نیست، شما می توانید نتیجه خوب در زمان عکاسی گذشت نیست. MIOPS قادر به گرفتن تصاویر با دقت بسیار بالا مهم نیست چه مدت طول می کشد تا این کار است. و این بازده به فیلم timelapse با کیفیت بالا در آن همه چیز در حال حرکت است در اطراف هموار. MIOPS طول می کشد مراقبت از بخشی از مشکل و زمان نرم افزار ویدئو گذشت کند بقیه. این ویدئو زیر را بررسی کنید اگر شما بارکس می نویسد که چگونه یک ویدیو timelapse نظر می رسد مانند هستند.

   

   

   

  HDR

   

  با تصویر پردازش نرم افزار اما کیفیت تصاویر تک که باعث می شود یک عکس HDR بزرگ است. MIOPS کند در اینجا دوباره یک کار فوق العاده با دستیابی به بالاترین دقت و ارائه بهترین صرفه جویی در زمان. پس از قرار گرفتن در معرض شما مرکز را مشخص کرده اند و گام به گام به بالا / پایین اعداد، MIOPS راه اندازی دوربین خود را دقیقا در تنظیمات. شما لازم نیست برای انجام هر کاری به صورت دستی. MIOPS طول می کشد کنترل کلی دوربین خود را و متوقف نمی شود تا زمانی که کار انجام می شود. تصور کنید که شما مجبور به تغییر تمام تنظیمات برای هر یک از تصاویر HDR. این امر می تواند بسیار سرگرم کننده برای مطمئن. در بالا از آن، آن را زمان بسیار طولانی برای تکمیل تمام این ویژگی ها است. MIOPS حذف تمام این بدون هیچ زحمتی با تکمیل همه چیز در تنظیمات خود را با صفر دخالت کتابچه راهنمای کاربر. این نمی تواند آسان تر.

   

   

   

  MIOPS ارائه می دهد خلاقیت نامحدود و نه فقط با ساخته شده است در سنسورها و نرم افزار بلکه با قابلیت اتصال سنسور خارجی و همچنین. اگر شما یک پروژه عکاسی با سرعت بالا را در ذهن خود استفاده می کند که نوع دیگری از سنسور، این است که مسدود کننده برای MIOPS است. MIOPS می توانند سیگنال های سنسور خارجی با پورت اختصاصی، قبول بنابراین شما فقط به نور و صدا حوادث محدود نمی شود. بسیاری از سنسورهای مختلف در بازار وجود دارد. دما، سنسور فشار و رطوبت تنها تعداد کمی از آنها هستند. اگر آنها الکتریکی سازگار (که به معنی سیگنال خروجی باید بین 0 و 3V شود) شما می توانید آنها را به MIOPS ارتباط برقرار کنند. شما می توانید سنسور رطوبت به عنوان مثال استفاده، به ماشه دوربین اگر سطح رطوبت را بالاتر از 65٪، و یا شما می توانید قلاب تا یک سنسور فشار به آغاز حالت رعد و برق تنها اگر فشار هوا کم است. هر سنسور دیگر چیزی برای خلاقیت خود را با MIOPS اضافه می کند. در واقع، MIOPS در واقع می تواند باعث شروع نوع نامحدودی از دستگاه است. مکانیسم تحریک MIOPS به دوربین های DSLR و فلاش در همه محدود نمی شود. شما می توانید هر دستگاه دیگری که دارای یک پورت ماشه مانند دوربین DSLR خود را آغاز کند. شما می توانید آن را برای سیستم هشدار دهنده در یک مزرعه استفاده کنید. اگر MIOPS هر گونه فعالیت رعد و برق تشخیص، آن را می توانید یک مکانیزم آژیر و یا هشدار دهنده را آغاز کند، به طوری که هیچ سهام زندگی می کنند خارج باقی مانده است. این نوع استفاده کاملا متفاوت از عکاسی با سرعت بالا است، اما ممکن است با طراحی چند منظوره از MIOPS. در بخش بعدی است و حتی بیشتر جالب است.

   

   

   

  ترکیب سنسورها با هم

  برنامه به ارمغان می آورد قابلیت های MIOPS به سطح نهایی. در بالا از حالت اساسی (رعد و برق، صدا، لیزری، گذشت زمان، HDR و پورت های خارجی) می افزاید: یکی از ویژگی های بسیار سرد به نام "سناریوی". این یعنی چی؟ در این حالت شما می توانید یک سناریو سفارشی با تا پنج مرحله مختلف ایجاد کنید. در هر مرحله، MIOPS هم می تواند همان و یا یک سنسور مختلف استفاده کنید. نتیجه خواهد بود کاملا منحصر به فرد تنظیم کردن با مراحل ترتیبی استفاده از یک یا چند سنسور برای سناریوی کلی. در مثال زیر، همه چیز روشن خواهد شد. بیایید می گویند شما در حال بیرون رفتن، اما شما می دانید که وجود خواهد داشت امشب رعد و برق. شما می خواهید برای گرفتن عکس رعد و برق خیلی بد است، اما شما مجبور به ترک. در اینجا MIOPS محافظ خود را با ویژگی سناریو است. شما خواهید مراحل زیر را برای سناریو سفارشی خود را اضافه کنید:

  * گام اول: بیایید می گویند شما می خواهید به شروع به گرفتن عکس پس از غروب آفتاب است. در این صورت شما می توانید هر مقدار تاخیر قبل از شروع عمل اضافه کنید. شما تأخیر لازم اضافه تا غروب آفتاب، بنابراین MIOPS می داند که دقیقا زمانی که برای شروع. اگر زمان است، MIOPS خواهد مرحله دوم را اجرا کند.

  * گام دوم: شما می خواهید به انجام برخی از زمان عکاسی گذشت، فقط تا ببینید که چگونه طوفان می سازد. پارامترهای timelapse خود را از جمله فاصله، قرار گرفتن در معرض و کل دوره تعریف می کنید. MIOPS باعث دوربین خود را به همه از عکس ها مورد نیاز برای مرور زمان و هنگامی که آن را انجام داده است آن را به مرحله سوم است.

  * گام سوم: در حال حاضر زمان برای شروع عکاسی رعد و برق است. MIOPS آماده برای گرفتن تمام حملات رعد و برق آن را به عنوان در حال حاضر تا غروب آفتاب منتظر گرفته شده و تمام این تصاویر مرور زمان است. همه انجام شده است به عنوان شما به دور بهره گیری از شب خود را. این فقط یک مثال خیالی از آنچه شما می توانید با حالت سناریو انجام شده است. وقتی می گوییم خلاقیت نامحدود، ما واقعا به معنی. MIOPS تا همه از توانایی و انعطاف پذیری مورد نیاز برای ارائه این. شما می توانید به سه سناریو های مختلف در تلفن هوشمند خود را ذخیره می کند. آنها آماده برای استفاده فورا. شما می توانید در هر زمان آنها را تغییر دهید اگر شما می خواهید برای انجام کاری متفاوت است.

   

   

   

   

   

   

  گوشی های هوشمند سازگار و بلوتوث

  ما اضافه شده اند از ویژگی های اساسی از MIOPS به منوی دستگاه، به طوری که می توان آنها را به راحتی پیکربندی و بر روی دستگاه بدون نیاز به ابزار دیگری استفاده می شود. از سوی دیگر، پتانسیل واقعی از MIOPS است با استفاده از گوشی های هوشمند (نرم افزار) نشان داد. برنامه ارائه می دهد مزایا و ویژگی های بسیاری. اول از همه، شما می توانید کنترل کامل MIOPS خود را با نرم افزار را. هر حالت و هر گونه پارامتر را می توان با نرم افزار تنظیم و پس از آن شما می توانید تنظیمات و دستورات به MIOPS تنها با یک تماس در اتصال بلوتوث ارسال کنید. اگر MIOPS است بر روی دوربین و یا سه پایه خود را نصب شده، شما می توانید راه اندازی خود را ترک به عنوان آن است و MIOPS کنترل بدون لمس آن. شما نمی خواهد نیاز به تنظیم راه اندازی خود را دوباره، هیچ چیز در تمام حرکت خواهد کرد. گوشی های هوشمند خود را به یک صفحه نمایش بزرگ و برنامه MIOPS آن استفاده می کند برای همیشه خود را. شما لازم نیست به صفحه نمایش از MIOPS نگاه کنید، همه چیز را در گوشی های هوشمند خود است. این نرم افزار نیاز به اتصال به MIOPS برای ارسال تنظیمات فقط، در همه زمان دیگر شما می توانید گوشی خود را با هیچ وقفه استفاده کنید. MIOPS کند کنترل برنامه نیاز نیست یک بار تنظیمات را دریافت. اگر شما می خواهید برای تبدیل به حالت دیگر، فقط باز کردن برنامه، اتصال به MIOPS و سوئیچ را به حالت دیگر. این بسیار آسان است.

   

   

  کانال های تلگرام ما

   

   تجهیزات عکاسی دیجیتال ودوربینهای قدیمی
  https://t.me/dorbin7


  آپارات پرژکتورسینمایی

  https://t.me/camera777


  کتاب های قدیمی

  https://t.me/book707  اینستاگرام  
  oldcamera7تجهیزات عکاسی
  hezardstaanگالری عکس
  مدیریت:سعیدایزدی

  تجهیزات عکاسی ودوربین های قدیمی
  خریدوفروش تجهیزات
  نوودست دوم عکاسی دیجیتال و آنالوگ
  09174251447تلگرام

  09177376686 تماس

   

  منبع موضوع